Dosya indirme programı

 

İnternet Download Manager Türkçe indir. IDM en popüler ve en güçlü indirme hızlandırıcısıdır, diğer indirme yöneticileri tarafından sunulmayan çeşitli özellikler sunar. Video hızlandırma, web tabanlı uzaktan dosya indirme vb. Herhangi bir internet bağlantısının indirme hızını artırmak için tasarlanmıştır. Web tabanlı dosya indirme programı, dosyayı bir kuyruğa ekleyerek ve bu dosyanın başlangıç zamanını planlayarak indirme dosyalarını yönetebilir ve izleyebilir.

İnternet bağlantınız yavaş ve indirmeniz gerekenden daha uzun süren bir dosya indiriyorsunuz. Endişelenme, çözümün burada! İnternet indirme yöneticisiyle tanışın, ücretsiz yazılımımız indirme hızınızı artıracak ve bu süreçte size zaman kazandıracak. İnternet indirme yöneticisini indirmek ve indirmelerinizi bugün daha hızlı hale getirmek için hemen programı indirin!

İnternetten büyük boyutlu dosya indirmek için uzun süre mi bekliyorsunuz? Bu hafif, kullanımı kolay ve güçlü indirme yazılımıyla internet indirme yöneticisinin indirme hızınızı artırmasına ve bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasına izin verin.

İNDİRME LİNKİ 1

İNDİRME LİNKİ 2

Paylaşmak Güzeldir
Revo Uninstaller Pro 5.0.8 Katılımsız Türkçe Ofis 2021 Katılımsız 64 Bit Türkçe (Seçmeli)
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

İletişim: bilgi@programindirin.com