IObit Malware Fighter bilgisayarınızı virüslerden, casus yazılımlardan ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan korur. Program katılımsızdır ve otomatik olarak kurulur. Sizi casus yazılımlara, truva atlarına, botlara, solucanlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan güçlü bir tarama motoruna sahiptir. Bu istenmeyen dosyaları kalıcı olarak siler ve bilgisayarınızı bunlardan arındırır.

IObit Malware Fighter, bilgisayarınızı en son çevrimiçi tehditlere karşı koruyan, hepsi bir arada, gelişmiş bir kötü amaçlı yazılım algılama ve temizleme programıdır. Bu sadece bir virüsten koruma yazılımı değil, bilgisayarınızı otomatik olarak gerçek zamanlı olarak izleyen ve tüm çevrimiçi tehditleri ortadan kaldıran gerçek zamanlı bir kötü amaçlı yazılım koruma sistemidir. Bu yüzden beklemeyin, şimdi bu güçlü kötü amaçlı yazılımdan koruma programını indirin ve yükleyin.

IObit Malware Fighter, bilgisayarınızı casus yazılım, reklam yazılımı, truva atı, keylogger, bot, solucan, fidye yazılımı ve çok daha fazlasının olası tehditlerine karşı koruyan gelişmiş bir kötü amaçlı yazılım algılayıcı ve temizleyicidir. Tüm kötü amaçlı yazılım izlerini hızlı bir şekilde tarayarak ve kaldırarak verilerinizi bilgisayar korsanlarından ve kimlik hırsızlığından korumak için en iyi araçtır.

 

https://turbobit.net/inkkqn65ht5d.html

https://filehost.com.tr/rL/IObit.Malware.Fighter.Pro.rar

Paylaşmak Güzeldir
IObit Driver Booster Pro 10.1.0.86 Türkçe Katılımsız FL Studio Producer Edition Katılımsız v20.9.2.2963
Bir yorum yazın
Siz de düşüncenizi belirtebilirsiniz.

İletişim: bilgi@programindirin.com